KURZY PLETENÍ a WORKSHOPY

Nedílnou součástí vrbového pletení jsou i kurzy vrbového pletení a workshopy. Na kurzu Vás naučím základy přípravy materiálu, základy pěstování vrbových prutů (Vrby) a základní pletení koše nebo ošatky. Pro zájemce kterým nestačí jen běžný proutěný koš mám v nabídce i rozšířené kurzy ale po osobní domluvě. Vyrobit si můžete koš na dřevo, hranatý koš (čtvercový,obdélníkový), nebo jiný podle vašeho přání. Workshopy jsou vlastně většinou akce na vyžádání druhé osoby (firmy), kde ukazuji, jak se předem domluvený produkt vyrábí a popřípadě si mohou lide vyzkoušet jak takový výrobek vzniká.


Změny cen kurzů a doby kurzů pro rok 2019


Člověk se neustále vyvíjí a tak je to i v mém případě. Před 5 lety jsme začínali dělat kurzy pletení košů.Byly to první kurzy a první krůčky k tomu abych naučil zájemce uplést si výrobek. Nebylo to jen o tom, že bych učil Já vás, ale také Vy jste zároveň učili mě. Pamatuji si když jsem po Vás chtěl hned celkem složité věci, které pro mě připadaly naprosto samozřejmé. Postupem času jsem se naučil některé problematické pletení a postupy nahrazovat jednoduššími. Spousta Vás, mě na kurzy chodí opakovaně buď že si to chcete zopakovat a nebo  se chcete naučit víc. Jsem za to samozřejmě moc rád, a moc si toho vážím. Neustále tedy musím pracovat i na zdokonalení mých kurzů ke spokojenosti Vás všech.


Případné individuálni kurzy jsou možné po bližší domluvě.

Termíny kurzů pro rok 2019

V letošním roce se u mě doma uskuteční 2 víkendové kurzy pletení.Podle výběru vašeho produktu to pro vás budˇ bude jednodenní nebo dvoudenní kurz.

První termín-Proběhl

Druhý termín 26.-27.října 2019

volná místa na říjen               26.-2 volná místa

                                                 27.-3 volná místa


Pro letošní rok jsem si připravil pár změn.

Budou samozřejmostí i kurzy klasických košů a misek a krmítek. Změna bude ale i ta,že z náročností košů roste i doba výroby takového koše, tím pádem bych postupně naše kurzy chtěl prodloužit a to na dvoudenní kurzy. Tzn.že kromě misek, kulatých košů a krmítek všechny ostatní kurzy budou dvoudenní.

Cena kurzu za klasický koš s opleteným uchem - 1650 kč, miska 1500kč, krmítko 2250kč. Jednodenní kurz

Cena kurzu za oválný koš s opleteným uchem - 3200kč- Dvoudenní kurz

Cena kurzu za čtvercový koš s opleteným uchem-3600kč- Dvoudenní kurz

Cena kurzu za koše speciální vzdušné a koše se speciálním pletením-4000kč- Dvoudenní kurz

Cena kurzu za francouzský koš-5500kč- Dvoudenní kurz

Chci,aby jste z kurzu odešli s dokonalým výrobkem a zároveň si odnesly informace které jen tak někde nezískáte a nevyčtete.

V případě jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte. 

V on-line rezervaci níže vyplníte jen dané údaje a stisknete OBJEDNAT. Já obdržím vaši objednávku a co nejdříve se spolu domluvíme.


ONLINE REZERVACE

Objednejte si kurzy online. Rezervaci vám potvrdím e-mailem.

Galerie