KURZY PLETENÍ a WORKSHOPY

Nový podzimní termín kurzu!!!! 22. a 23.10.2022

Nedílnou součástí vrbového pletení jsou i kurzy . Zde Vás naučím základy přípravy materiálu, základy pěstování vrbových prutů (Vrby) a základní pletení koše nebo ošatky. Pro zájemce kterým nestačí jen běžný proutěný koš mám v nabídce i rozšířené kurzy. Vyrobit si můžete koš na dřevo, hranatý koš (čtvercový,obdélníkový), nebo jiný podle vašeho přání. Workshopy jsou vlastně většinou akce na vyžádání druhé osoby (firmy), kde ukazuji, jak se předem domluvený produkt vyrábí a popřípadě si mohou lide vyzkoušet jak takový výrobek vzniká.Člověk se neustále vyvíjí a tak je to i v mém případě. Před 6 lety jsme začínali dělat kurzy pletení košů.Byly to první kurzy a první krůčky k tomu abych naučil zájemce uplést si výrobek. Nebylo to jen o tom, že bych učil Já vás, ale také Vy jste zároveň učili mě. Pamatuji si když jsem po Vás chtěl hned celkem složité věci, které  mě připadaly naprosto samozřejmé. Postupem času jsem se naučil některé problematické pletení a postupy nahrazovat jednoduššími. Spousta Vás, mě na kurzy chodí opakovaně buď že si to chcete zopakovat a nebo  se chcete naučit víc. Jsem za to samozřejmě moc rád, a moc si toho vážím. Neustále tedy musím pracovat i na zdokonalení mých kurzů ke spokojenosti Vás všech.


Případné individuálni kurzy jsou možné po bližší domluvě.Cena kurzu za klasický koš s opleteným uchem - 1615kč bez DPH-1900kč s DPH, miska 1500kč bez DPH-1725kč s DPH, krmítko 2210kč bez DPH-2600kč s DPH. Jednodenní kurz

Cena kurzu za oválný koš s opleteným uchem - 2975kč bez DPH-3500kč s DPHDvoudenní kurz

Cena kurzu za čtvercový koš s opleteným uchem-3400kč bez DPH-4000kč s DPHDvoudenní kurz

Cena kurzu za koše speciální vzdušné a koše se speciálním pletením-3825kč bez DPH-4500kč s DPH- Dvoudenní kurz

Cena kurzu za francouzský koš-5100kč bez DPH-6000kč s DPHDvoudenní kurz

Chci,aby jste z kurzu odešli s dokonalým výrobkem a zároveň si odnesly informace které jen tak někde nezískáte a nevyčtete.

V případě jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte. 

V on-line rezervaci níže vyplníte jen dané údaje a stisknete OBJEDNAT. Já obdržím vaši objednávku a co nejdříve se spolu domluvíme.


ONLINE REZERVACE

Objednejte si kurzy online. Rezervaci vám potvrdím e-mailem.

Galerie


Webové stránky vytvořil Martin Voplakal